1 / 12
☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆
6.350 €
Цената е фиксна
6.399 €
Денес 10:07

Кочани / Кочани

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆
PLATENI SITE DAVACKI DO
REGISTRACIJA !!!
📞📞📞074-224-222📞📞📞
CENA : 6350€
OD OPREMA POSEDUVA !!!
✔️KOMANDI NA VOLAN
✔️KLIMATIK ✔️KOZEN VOLAN
✔️BORD KOMPJUTER
✔️USB ✔️AUX ✔️BLUETOOTH
✔️AVTOMATSKI SVETLA
✔️EL. RETROVIZORI ✔️EL. NA STAKLA
✔️ZATEMNETI STAKLA ✔️4X NOVI GUMI
✔️190.000KM SO SERVISNA KNISKA!!!
MOZE PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Genova
Ул.Крижевска бр.34
Потврден огласувач
074224222
Испрати Е-маил до огласувачот

☆ VW POLO 1.2 BENZIN 54KS 2006G ☆

3100 €

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆

6350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам