1 / 3
Delovi za fiat punto 1.9, fiat doblo
1 €
Цената не е фиксна
12.11.2022 22:30

Гевгелија / Гевгелија

Se prodava glava za fiat punto 1.9. Glavata e ramneta vo ispravna sostojba so nov dihton. Odgovara i za fiat doblo.
-ladnik za ujle i egr ventil vo ispravna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078208292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам