1 / 7
SINTISAYZER ALGENTONE--DM-280
2.000 МКД
Цената не е фиксна
01.09.2022 15:58

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Ispraven do posledno kopche
4 -oktavi
so vgradeni zvuchnici
raboti na adapter --sleduva so nego
odlichen e za uchenje i zabava

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078399648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам