1 / 9
Yamaha R6 2007
6.200 €
Цената е фиксна
17.07.2022 00:11

Тетово / Тетово

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

Yamaha R6

Километри:

15000

Yamaha R6 2007 donesen od USA
Registriran i servisiran, 19600 km
Bez zamena

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Albin
Потврден огласувач
070870080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам