1 / 7
nissan pathfinder DELOVI
1 €
26.01.2023 16:35

Македонски Брод

Марка:

Nissan

Модел:

Pathfinder

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

motor top so proba
novi gumi i dr

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам