1 / 3
Glanc novi-Germanija
500 МКД
17.07.2022 07:26

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Сандали и кломпи

Големина:

40

Боја:

Црна

Elegantni so mnogu remcinja.
Ukrasni detali na predniot del.
.Patent nazad.Visina na platormata 8 cm.Sosema novi
Poteklo-Germanija
077 606 650 viber

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам