1 / 8
Sony Xperia android ispraven
1.000 МКД
27.09.2022 10:50

Кичево

Марка:

Sony

Модел:

Sony Xperia

Боја:

Black

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Sony Xperia android ispraven raboti na site mrezi. Cena 1000den

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078713228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам