1 / 7
Samsung Galaxy Chat android ispraven
800 МКД
27.09.2022 10:50

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung Galaxy Chat

Боја:

White

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Samsung Galaxy Chat android ispraven raboti na site mrezi. Cena 800den

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078713228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам