1 / 1
Polo Ralph Lauren
3.000 МКД
Цената е фиксна
28.12.2022 11:42

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

44

Боја:

Темно сина

Poracani od internet od Bugarija.
Stignat pogresen broj.
Velicina 44

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Dalibor Misev
Потврден огласувач
071217230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам