1 / 2
Samsung A51 komplet kutija
7.500 €
Цената не е фиксна
17.08.2022 14:55

Могила / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

A51

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

se prodava samsung A51 komolet kutija bez zameni
tel 076668909 Andrijana

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам