1 / 5
Philips DVD/USB player
По Договор
26.09.2022 15:33

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Philips 3000 series DVD player DVP3950 DivX Ultra USB 2.0
- - -
DVD-to e odlicno socuvano, vo originalna kutija, so dalecinsko i upatstvo.
Laserot ima poteskotii pri citanje DVD/CD.
USB citacot raboti bez problem.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070723043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам