1 / 8
Velosipedi doneseni od svajcarija
По Договор
11.09.2022 04:09

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Prodavam velosipedi sega doneseni od svajcarija dobro socuvani za povise informaci: 071-663-951

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
078519899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам