1 / 4
Се продава детски велосипед од 2 - 6 години
4.000 МКД
Цената е фиксна
21.07.2022 16:21

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

16 "

Велосипедот е купен ланската година, воопшто не е користен.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072205209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам