1 / 2
СЕ ПРОДАВА МАСА ОД ИКЕА
2.000 МКД
Цената е фиксна
25.02.2023 06:13

Скопје Центар / Скопје

СЕ ПРОДАВА МАСА ОД ИКЕА, користена 1 месец.
Масата е во одлична состојба.
Контакт 078 455447

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
079402976
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам