1 / 3
zvucnici stage line 15" 300w
199 €
Цената е фиксна
22.09.2022 18:07

Гевгелија / Гевгелија

Испраќам по карго    

prodavam zvucnici stage line 15" 300w vo extra sostojba
za poveke info barajte na tel:
078411419
078411419
078411419
078411419
078411419

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

boko_records
Потврден огласувач
075325019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам