1 / 5
Se prodava plac od 428 m2 vo Kicevo
1 €
Цената не е фиксна
17.07.2022 15:46

Кичево

Квадратура:

428 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo centator na gradot na mirna lokacija so povrsina od 428 m2. Placot e vo blizina na gimnazijata Mirko Mileski.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070306289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам