1 / 12
AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro 2007god. "AVTOCENTAR"
10.500 €
30.11.2022 13:39

Тетово / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro
Proizvedeno 2007 / 2006god.

Vo ekstra sostojba .

( FABRICKI MODEL SO AMORTIZERI )
( NE E NA JASTUCI )

Cena : 10500e.

Tel. : 071796007
Viber : 070329480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AVTOCENTAR
Потврден огласувач
071796007 / 070329480
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

8500 €

ZASTAVA 125 P 1.5 55kw 1979god.

450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам