1 / 1
Ispraven tv
950 МКД
29.07.2022 04:49

Кичево

Марка:

NEO

Производ:

CRT - Класични

Големина:

51 cm (20 inch)

Ispraven televizor
950den
071318363

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

House Broker
macedonia
Потврден огласувач
079407374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам