1 / 6
BMW 320d EfficientDynamics. *GERMANSKO*
11.999 €
08.02.2023 16:49

Демир Хисар

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Опрема со која располага возилото:
-BMW 320d 2.0 / 120kw(163ks)
-ГОДИНА 2014 година
-КИЛОМЕТРАЖА 188.400km
-СЕРВИСНА КНИШКА

-АБС

-АСР

-ЛЕД ДНЕВНИ СВЕТЛА
-Bi-Xenon
-МАГЛЕНКИ

-СЕРВО

-ГРЕАЧИ НА СЕДИШТА

-НАВИГАЦИЈА СО ГОЛЕМ LCD ДИСПЛЕЈ
-ПАРКИНГ СЕНЗОРИ (НАПРЕД/НАЗАД *360СТЕПЕНИ*) Park-Distance-Control (PDC)
-EFFICIENTDYNAMICS

-ECO PRO / SPORT MODE / COMFORD

-CONNECTED DRVE

-СЕНЗОР ЗА ДОЖД

-ЕЛ. СТАКЛА

-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА

-ЕЛ. ЗАДНА ВРАТА
-КЛИМА ДВОЗОНСКА

-КОЖЕН ВОЛАН

-БОРД КОМПЈУТЕР

-КОМАНДИ НА ВОЛАН

-МАХАГОНИ

-РИКАРДО САЛОН

-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ

-ТЕМПОМАТ
-LIM НА ВОЗЕЊЕ

-ЦЕНТРАЛНО

-АЛАРМ

-2Х ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

-СТАРТ/СТОП СИСТЕМ ЗА ПАЛЕЊЕ
-ФАБРИЧКО РАДИО
- Audiosystem BMW Professional (Radio/CD-Player MP3)
-4 НОВИ ГУМИВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ОД САЛОН ВО ГЕРМАНИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО.
ВОЗИЛОТО СЕ ВОЗИ СЕКОЈ ДЕН И МОМЕНТАЛНО Е ВО ГЕРМАНИЈА.

Ќе се донеси со возење 1850km

VIBER: +49 178 8969072
WHATSAPP: +49 178 8969072

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам