1 / 9
Elektricen Orbea Keram
1.200 €
25.11.2022 15:42

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Orbea Keram comfort 30
Golemina na ramka M
Godina 2020
Baterija Bosch 400Wh
Motor Bosch
Hidraulicni kocnici
Preden amortizer Suntour

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
076693550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам