1 / 12
FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 GOD FULL
По Договор
01.02.2023 09:50

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.4 TDCI HDI PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPREMA

KLIMA
ELEKTRIKA NA PROZORCI
SERVO VOLAN
CENTRALNA BRAVA
ORIGINAL RADIO CD FORD
ABS
ESP
10 X AIRBAG
I DR. OPREMA

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

POGODNA ZA VOZAC POCETNIK

VOZILOTO MOZE DA SE KUPI MA KREDIT PREKU STOPANSKA BANKA (samo za onie koi primaat plata preku stopanska banka).

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BLAZE
Потврден огласувач
078474620 075899910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам