1 / 12
WV GOLF VI 2.O TDI GTD OPTIC
По Договор
10 €
28.09.2022 17:21

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

WV GOLF 2.O TDI GTD UVOZ
- TOP VERZIJA
- PRVA REGISYRACIJA VO MK
-MAXIMALNO CUVAN
- MULTI MEDIA, USB,MEMORI CART, MAP, KAMERA...
- NOVI SERVISI, TOTAL, SKORO NOVI MICHELI N GUMI, AL BANDASI 18...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

avto
cane bujukovski 17
Потврден огласувач
075665081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам