1 / 12
HYUNDAI GALLOPER-PAJERO 4x4 2.5 TD, KLIMA
По Договор
7.290 €
Денес 13:41

Битола / Битола

Марка:

Hyundai

Модел:

Galloper

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

HYUNADAI GALLOPER = I GENERACIJA PAJERO 2.5 TD
- KUPEN NOV VO MAKEDONIJA
- KOMPLET OPREMA
-7 SEDISTA
- NOVI SERVISI. NOVI OF ROAD GUMI SO AL. BANDASI +++ VTOR SET KOMPLET LETNI
- KLIMA
- ISPRAVNI MENUVAC DIFERENCIJALI REDUKTOR MOTOR RAMNO NA NOVI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Bitola
Потврден огласувач
075665081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам