1 / 12
AUDI Q5 2.0 TDI 170 ks QVATRO 2010 g
13.999 €
17.07.2022 21:58

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

Q 5

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

AUDI Q5 2.0 TDI 170 ks QVATRO 2010 god
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi. Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам