1 / 9
Се продава Стан (поткровје)
35.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.11.2022 20:02

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

94 m²

Греење:

Нема

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Прилепска 60 -15б

Се продава поткровје во Битола на улица Прилепска накарши Пелагонка-1. Површина од 94м2 располага со: отворена дневна трпезарија и кујна, 2- спални соби, 1- купатило, 1- достава (можи да се искористи и како детска соба) 2-тераси и ходник. Покривот е изработен од бичена граѓа, црна книга, штици и покриен со керамиди.
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
077803812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам