1 / 8
Nikon cooplix s9900
250 €
09.11.2022 17:45

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

15,1-20 Мегапиксели

Марка:

Nikon

donesen od svajcarija
vo ispravan sostojba
kako nov
memoriska kartica 4 gb nikon original
prakjam po kargo
vidi sliki

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Cannon digitalen aparat

1200 €

Samsung digitalen aparat

500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам