1 / 5
Aparat Fotoaparat Goxtreme Reef
4.000 МКД
18.07.2022 01:12

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

10,1-15,0 Мегапиксели

Марка:

Останато

donesen od svajcarija
vo ispravna sostojba
prakajm i po kargo

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Cannon digitalen aparat

1200 МКД

Nikon cooplix 8 mp🇨🇭🇨🇭

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам