1 / 5
Se izdava stan vo ohrid
1 €
02.09.2022 15:03

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Нема

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Turisticka

Sloboden od 07.08 nedela
Stan na ulica turisticka nad kam market so pogled na ezero i gradot
Parking besplaten
na 7 sprat so dva liftoj

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

никола
Потврден огласувач
070384758
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам