1 / 7
Audi A3 1.9 TDI 77kw
1 €
18.07.2022 10:56

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi A3 1.9 TDI 77kw
Kompleten servis (semento kaisi, ulje, filtri), novi gumi
Parking senzori, elektrika na 4x stakla, elektrika na retrovizori, bord kompjuter,
Kolata e vo odlicna sostojba
Tel za kontakt
070 756 133

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
070756133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам