1 / 9
Mercedes Actors 18-29
1 €
27.09.2022 23:47

Штип / Штип

Prodavam ciisterna mercedes so 2 komori 11 000 litri 2009 god na proizvodstvo, fabricki ADR, kardanska pumpa so dva pistola so crevo od 40 m i 50 m,poseduva i gorno i dolno polnenje na gorivo.
Poveke info samo na tel:
070 322 066
GOSE
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Aaabb
Потврден огласувач
077767111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам