1 / 11
ОХРИД-УДОБНО ЕВТИНО РЕЗЕРВИРАЈ
500 МКД
10.09.2022 14:16

Охрид / Охрид

Квадратура:

252 m²

Спрат:

1

Греење:

Централо

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ !!!
**П О Ч И Т У В А Н И ***
Издавам соби во потполно нова кука
во близина на дискотека АРЕНА карши градска болница!!!
Собите се опремени со-
Нови кревети масички плакари
Кабелска
интернет конекција
Бања
Кујни со сите елементи и прибор
Паркинг карши кука 500 квадрати
Обезбеден превоз до сите плажи и дискотеки
значи застанува комбе пред кука Славија 30 ден.Градиште 50 ден.
Бесплатна достава на храна
Контакт Славчо 070 966 616

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

SOBI I APARTMANI OHRID- NAJSTORG CENTAR NAD PLOSTAD ! ! !
klimentov unirvezitet 96
Потврден огласувач
070966616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам