1 / 12
**** PEGASUS SOLERO DISK 28ka ****
395 €
24.09.2022 15:56

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

GOLEMINA NA RAMKA 48cm
☎️078-411-850

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

G&D
Потврден огласувач
078-411-850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам