1 / 12
Спрат од куќа
37.000 €
Цената не е фиксна
18.07.2022 13:26

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

72 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

62 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Кленоец бр.17

Се продава спрат од куќа (приземје) со 3 соби,кујна, купатило,помошна просторија со можност за пренамена на гаража и дворно место.Се наоѓа на мирна локација и е во близина на парк и ОУ Стив Наумов. Цената не е фиксна постои простор за договор.
Контакт 071 398 519

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Петре
Потврден огласувач
071398519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам