1 / 1
Se bara Vozac so CE Kategorija
По Договор
26.11.2022 20:02

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Потребен се возачи со:
C Е Категорија со
искуство,со сертификат и картичка
на следните релации :
Македонија-Србија
Македонија-Грција
Македонија-Хрватска;
Македонија-Словенија;
Македонија-Италија.
и обратно

Od bitola i okolinata


Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

PALAMIDA EKSPRES
PECO BOZINOVSKI 11 7000 BITOLA
Потврден огласувач
070207806 076614091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам