1 / 7
Reno laguna 2.2 dcdi extra sostojba reg cela god
1.500 €
01.10.2022 11:46

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e udrena od desna strana na zadna vrat i polumesec...
Reno laguna 2003 godina 2.2 dcdi
Registrirana do 10.07.2023
Parking senzori
Panorama soncev krov
Klima perfekno lade
Napraven golem servis kaisi vodna pumpa ujle filtri plocki
Nov akomulator
PoluKozni sedista
Elektricni prozori i retrovizori
Cena 1500eu
Samo na wiber ::079 222 331

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
xxxxxxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам