1 / 2
RESIVER DENON DRA-345R
6.500 МКД
Цената е фиксна
20.08.2022 17:43

Битола / Битола

Pojacalo so tuner za poznavaci, vrven kvalitet bez ni edna mana.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

***
Потврден огласувач
079323220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам