1 / 4
Se prodava kukja vo naselba Leska, Bul Brakja Ginoski,
160.000 €
Со вклучен ДДВ
19.12.2022 11:53

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

4

Квадратура:

72 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

368 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Бул Браќа Ѓиноски

🗣Се продава куќа во населба „Леска“ – Гостивар

📍Куќата се наоѓа на Бул "Браќа Ѓиноски" и е со вкупна површина од 368 м2.

Вкупна површина на објектот во основа изнесува 72 м2 со станбен простор од 61 м2 (Приземје).

Согласно деталниот урбанистички план (блок 12) предвидена е градба на индивидуален објект за домување (А1) со површина од 188 м2 во основа и катност од Приземје + 2Ката + Поткровје;

💶Цена : 160 000 евра

📞Контакт телефон : 078/377-777

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Кат-стар Про Недвижности
ул Душко Поповиќ бр.2а - Гостивар
Потврден огласувач
078377777
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja so golem dvor vo naselba Pitarnica (na glavna ulica)

0 €

Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar

115000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам