1 / 6
Shitet- Se prodava
2.990 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.07.2022 15:29

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

270

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Shitet mercedes 270 cdi
Se prodava mercedes 270 cdi

Shitet opel meriva 1.7 cdi 2004
Se prodava opel Meriva 1.7 cdi 2004

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bekim Kadriu
Потврден огласувач
070-691-809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам