1 / 8
VW Amarok
1 €
26.07.2022 12:59

Карпош / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Amarok

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

204 kw / 277 ks

Kласа на емисија:

Останато

VW Amarok
Special edition ATACAMA (4x4)
V6 2.0 BI TDI
Full oprema offroad

Mozna e zamena.
Info: 072240263

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Zejd
Потврден огласувач
072240263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам