1 / 1
Se prodava stan vo Topansko pole
56.100 €
Цената е фиксна
18.07.2022 17:01

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Топанско поле

Шифра 7021 Се продава стан во Топанско поле во близина на трговскиот центар и фреш маркет,68м2 со 2 спални соби, дневна со кујна и трпезарија , тераса, комплет реновиран на 8 кат со лифт. Цена 56100 евра . Информации на телефон 071 241 997

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Nasiot Nov Dom
Потврден огласувач
078382592
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам