1 / 12
Стан 71 m² кај болницата
65.000 €
Цената е фиксна
20.09.2022 19:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

71 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Марко Цепенков бр. 2

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на одлично одржан двособен стан бр. 1 со вкупна површина од 69 m² на ул. Марко Цепенков бр. 2, Зграда 1, влез 1, Кат Приземје, со чист Имотен лист, во Охрид, КО Охрид 2, КП 9894/3 (населба болнички комплекс), Станот е со југозападна оринетација, истиот располага со пространа дневна соба со трпезарија, засебна кујна и тераса, спална соба, гостински тоалет и купатило. Станот е делумно реновиран, со променети надворешна и внатрешни врати, паркет и плочки и истиот е веднаш вселив. Терасата со површина од 2 m² не е впишана во Имотниот лист, а во станот има одлична можност со мала интервенција да се изведе уште една спална, како би станал трособен стан. Одличен е за фамилијарно живеење, но и за привремен престој. Цена 65000 ЕУ

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам