1 / 8
Roevi pceli
450 €
07.09.2022 23:21

Кавадарци / Кавадарци

Prodavam 6 rojcinja pceli so po 5 ramki vo DB sandaci, so mladi matici.
Se prodavaat komplet so sandaci (pod, telo, drvena hranilka, kapak so lim i izgradeni ramki)
Cena 75 e po rojce
Mesto: Kavadarci

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
+38971293359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам