1 / 8
golf 2.0 tdi
18.500 €
18.07.2022 19:43

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Site servisi naprajni, novi gumi kolata e full oprema:
🏁PANORAMA
🏁R-LINE PAKET
🏁KOZA SEDISTA
🏁TV , DVD
🏁DIGITAL COCKPIT
🏁 NAVIGACIJA
🏁SOUND CHARTER
🏁AMBIENT LIGHTING
🏁START STOP
🏁POWER PERFORMANCE MONITOR
🏁OFF ROAD MONITOR
🏁KEYLESS GO
🏁ADAPTIVE CRUISE CONTROL
🏁PEDESTRIAN ASSIST
🏁BLIND SPOT
🏁APP CONNECT
🏁FULL LED
🏁PARK PILOT
🏁FRONT ASSIST
🏁DRIVER ALERT SYSTEM
🏁CAR-NET
🏁CAMERA NAZAD

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

faton
Потврден огласувач
071460889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам