1 / 10
Se prodava hitno Mercedes Sprinter 208
3.500 €
17.09.2022 21:10

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

208

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e odlicno nema mana za sekakvi upotrebi vo mnogu dobra sostojba moze i zamena za pomalo vozilo ili ista vo pari so kombito

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Enver
Потврден огласувач
071302573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам