1 / 8
VW GOLF 4 1.9 TDI 66KW 90KS
2.899 €
11.09.2022 21:18

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

SE PRODAVA VO ODLICNA SOSTOJBA SE FUNKCIONALNO NA NEA
REGISTRIRANA DO MART 2023 GODINA
KLIMATRONIK ISPRAVEN
ELEKTRIKA NA PREDNI PROZORI
SISTEMI PROTIV PROLIZGUVANJE
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
NAPRAVENI SITE SERVISI
MOTOR MENJAC FENOMENALNI
SLOBODNO MOZE DA SE VIDE
ODLICNO VOZILO BEZ NIEDNA MAANA
MOZE ZAMENA ZA LEON 1.9 TDI 105hp , GOLF 5 AUDI A3 PASSAT B6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

..
Потврден огласувач
070303664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам