1 / 3
MACKIE THUMP 12 a AKTIVNI ZVUCNICI Zvucnik
850 €
14.11.2022 18:11

Битола / Битола

Mackie 12 a Aktivni zvucnici novi ne upotrebuvani ... mozat da se koristat i kako Zvucnici i kako monitori

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
070729978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам