1 / 2
Honda old timer
1.200 €
18.07.2022 21:13

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Останато

Година:

1987

Модел:

NH125LEAS

Километри:

50000

Se pridava honda vespa

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
075288050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам