1 / 11
BMW 320 Xdrive
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.09.2022 13:00

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava BMW 320 xdrive vo odlicna sostojba. Moze da se vidi i proveri vo sekoe vreme. Domakinski odrzuvano za svoj kef. Cena po dogovor. Vredi da se vidi. Poveke info na telefon : .................070779068 Orce. ...................

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
078457308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам