1 / 10
Se prodava stan vo Cair - 99m²
720 €
Цената не е фиксна
18.07.2022 21:49

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

99 m²

Греење:

Нема

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Panche Nedelkovski, Chair Skopje

Se prodava stan vo Cair so imoten list
92m² + 7m² tarasa.
4-ti sprat.
Broj za kontakt : 071557071

Shitet banesë ne Çair.
92m² + 7m² tarasë.
Kati i 4.
Numri për kontakt : 071557071
Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Emrush
Потврден огласувач
71557071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам