1 / 12
HONDA VFR800X CROSSRUNNER
По Договор
25.01.2023 08:33

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

2011

Модел:

VFR800X CROSSRUNNER

Километри:

30000

Prodavam Honda vfr800x crossrunner 2011 godina so pominati 33xxx kilometri. Napraven servis pred 2000km OEM lanec i zvezdi, OEM filter za vozduh, OEM antifriz, NGK svekici, Motul ulje i filter. Orginalniot vizir e zamenet so povisok Puig vizir. Registriran do maj 2023 so zelen karton.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070514847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам